Op 19 januari 2027 gaat er een nieuwe ronde van de cursus Toneelschrijven van start onder begeleiding van docent Patrick Feijen.
De cursus richt zich op de basisbeginselen van het schrijven van toneel en is geschikt voor iedereen vanaf 18 jaar die ervaring heeft met het schrijven van verhalen. Ervaring met toneelschrijven is niet nodig. Ervaring met toneelspelen ook niet, maar wél handig. Je hoeft tijdens de cursus niet zelf te spelen.
Ontdek de instrumenten van het toneelschrijven met Patrick Feijen. Als theatermaker, dramaturg en docent aan de opleiding Theatermaker heeft hij een voorliefde voor visueel theater op de grens van beeld en tekst.
Praktische informatie
De cursus Toneelschrijven bestaat uit 10 lessen die plaatsvinden op dinsdagavond van 19.30 – 22.00.
Inschrijven tot 12 januari 2027
Kosten voor de gehele cursus bedragen: €400,-
Lees hier meer over de cursus Toneelschrijven of Meld je meteen aan door het inschrijfformulier in te vullen en te sturen naar Sara de Boer: sara.deboer@huisvanpuck.nl
